Manažér oddelenia IT projektov (IT PMO)

TARGET Executive Search

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
3000 EUR. Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vhodná pre Manažéra IT PMO prípadne senior IT projektového manažéra, ktorý má skúsenosti so zastrešením IT projektov v procesnej riadenej spoločnosti. Zodpovednosť za aktualizáciu a implementáciu metodiky IT PMO. Vedenie tímu skúsených interných a externých projektových manažérov. Pozícia je zaradená priamo pod CIO spoločnosti.

Náplň práce:

• Definovanie, riadenie a koordinácia IT projektov (WEB, SAP, GIS), so zreteľom na TIME + QUALITY + MONEY,
• Spolupráca pri návrhu riešení (návrh procesov, identifikácia rolí a oprávnení), preverenie možnosti, realizovateľnosti a efektívnosti IT riešení, tvorba požiadaviek, technických špecifikácií, vypracovávanie „Business case“,
• Podpora pre IT enterprise a solution architektov pri návrhu technického riešenia IS a jeho integrácií na okolité systémy,
• Aktualizácia metodiky riadenia IT projektov (IT PMO) vrátane metodiky monitoringu, reportingu a auditu IT projektov,
• Riadenie tímu projektových manažérov,,
• Úzka spolupráca a podpora líniových manažérov pri realizácii a prioritizácii projektov
• Zodpovedať za finančné plánovanie a reportovanie riadených projektov,
• Poradenstvo pre oblasť IT projektového manažmentu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

medzinárodná spoločnosť zo sektora sieťových odvetví

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Kľúčové kompetencie:

• 3+ rokov relevantných odborných skúseností v obdobnej pozícii, prípadne skúsenosť ako senior IT projektový manažér, ktorý sa chce posunúť na manažérsku pozíciu v oblasti IT PMO,
• Výborné komunikačné zručnosti potrebné pre konzultácie a spoluprácu s vlastníkmi business procesov,
• Skúsenosti s rozvojom a hodnotením tímu výhodou,
• Pragmatický, systematický, výborný v komunikácii a organizácii práce,
• Dobrá znalosť angličtiny,
• Vysokoškolské vzdelanie; projektová certifikácia (IMPI, PMI, PRINCE2) výhodou, nie však podmienkou pokiaľ kandidát pracoval v štruktúrovanej organizácii, ktorá má zavedený funkčný systém IT PMO.

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3575666  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 EUR. Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu.