TARGET Executive Search
Ventúrska 14, SK-811 01 Bratislava, Tel.: (421-2) 54 41 16 17
www.targetexecutivesearch.com
[email protected]

Vedúci Interného Auditu

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pozícia je zameraná na plánovanie, prípravu a realizáciu interných auditov, podľa plánu schváleného materskou spoločnosťou a lokálnym manažmentom. Našim klientom je vedúca spoločnosť v sektore financovania vozidiel, pobočka jedného z najvýznamnejších koncernov v sektore výroby automobilov.

• Plánovanie a príprava auditných plánov na obdobie 1-5 rokov na základe výsledkov analýzy rizika
• Realizácia lokálnych a skupinových interných auditov
• Príprava správ a odporúčaní k vykonaným auditom
• Monitoring implementácie odporúčaní interného auditu a prípadná eskalácia
• Zabezpečenie kontroly dodržiavania a súladu lokálnych a skupinových požiadaviek a smerníc
• Poradenské činnosti pre vedenie spoločnosti (dozorná rada, predstavenstvo), ako aj poradenstvo pre jednotlivé organizačné jednotky za predpokladu zaručenia nezávislosti
• Pravidelný reporting na lokálnej a skupinovej úrovni
• Poskytnutie súčinnosti pri mimoriadnych auditoch z materskej spoločnosti a NBS
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 EUR. Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu.
Termín nástupu
asap
Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 53 dní)
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
medzinárodná lízingová spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Bankovníctvo, peňažníctvo

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
Vodičský preukaz
B
Požiadavky:

• minimálne 3 -5 rokov skúsenosti v podobnej pozícii v rámci bankovníctva alebo inej oblasti finančného sektora (podľa Zákona č.129/10 Z.)
• VŠ vzdelanie ekonomického smeru/ SŠ odborné vzdelanie s maturitou ekonomického smeru
• Silné analytické zručnosti
• Výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
• Nezávislosť, zmysel pre detail
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako súčasť tímu
• výborná znalosť AJ
• Bezúhonnosť

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Humor in business makes the difference

Trusted Leaders Wanted!

Rozhovor s Headhunterkou

Happy 22nd Birthday TARGET!

Can Central and Eastern European Management Compete?

Brücke nach Osteuropa - Bridge to Eastern Europe

Headhunting na Slovensku
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
Ventúrska 14
811 01 Bratislava

Tel.: +421254411617
E-mail: poslať životopis
ID: 3554584   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 EUR. Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu.