TARGET Executive Search
Ventúrska 14, SK-811 01 Bratislava, Tel.: (421-2) 54 41 16 17
www.targetexecutivesearch.com
slovakia@targetexecutivesearch.com

Environment manažér

Miesto práce
Žilinský kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme skúseného odborníka pre oblasť Environmentálneho manažmentu, ktorý bude zastrešovať všetky aktivity súvisiace so zavedením a udržiavaním systému environmentálneho manažérstva, monitorovať legislatívu, viesť interné audity v danej oblasti, spolupracovať s externými autoritami v oblasti integrovaného povoľovania a ŽP a celkovo zabezpečovať do vnútra spoločnosti dobré povedomie o aktuálnych otázkach ŽP a tiež reprezentovať spoločnosť v tejto oblasti navonok.

Zodpovednosť:

• Riadi a koordinuje činnosti súvisiace s problematikou environmentu naprieč spoločnosťou
• Kontroluje dodržiavanie legislatívnych požiadaviek
• Riadi tím kolegov, ktorí odborne zastrešujú ISO systémy, odpady a odpadové vody a oblasť ovzdušia
• Spolupracuje s orgánmi štátnej správy v oblasti ŽP a integrovaného povoľovania
• Spolupracuje s externými partnermi, firmami, ako aj komunitou v oblasti ŽP
• Ako poverenec pre systém manažérstva kvality a systém environmentálneho manažérstva (ISO 9001, ISO14001) sa zúčastňuje zasadnutí výkonného manažmentu spoločnosti, podáva správy o stave systémov manažérstva kvality, environmentálneho manažérstva, spracovateľského a spotrebiteľského reťazca (FSC-COC, PEFC-COC) a navrhuje opatrenia na zlepšenia
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou
Termín nástupu
Dohodou
V prípade, že máte požadované skúsenosti a záujem o túto pozíciu, prosíme o zaslanie vášho životopisu a súhlasu na spracovanie osobných údajov na slovakia@targetexecutivesearch.com. Vybraných kandidátov skontaktujeme ohľadom osobného stretnutia.
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Naším klientom je významná priemyselná spoločnosť lokalizovaná na severe Slovenska.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
• 3-5 ročná prax v oblasti environment manažmentu, prípadne relevantné skúsenosti v oblasti riadenia BOZP (HSE) a riadenia systému manažérstva kvality v medzinárodnej výrobnej spoločnosti
• Celkove 7 + rokov zodpovedajúcej praxe v priemyselnom sektore
• Znalosť legislatívy a súvisiacich noriem (ISO 9001, ISO 14001, FSC-COC, PEFC-COC)
• Znalosť procesu integrovaného povoľovania
• Skúsenosti s jednaním so zodpovedajúcimi orgánmi štátnej správy a zástupcami verejnosti
• Komunikatívny, asertívny človek s diplomatickým vystupovaním
• Veľmi dobrá znalosť AJ
• Ochota sa učiť, pokiaľ doteraz nemá niektorú z hore uvedených skúseností

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Humor in business makes the difference

Trusted Leaders Wanted!

Rozhovor s Headhunterkou

Happy 22nd Birthday TARGET!

Can Central and Eastern European Management Compete?

Brücke nach Osteuropa - Bridge to Eastern Europe

Headhunting na Slovensku
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
ID: 3212386   Dátum zverejnenia: 11.10.2017