Administratívny pracovník

TAPLAST SK s.r.o.

Miesto práce
G. Schoellera, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce zamestnanca zahŕňa aktivity v oblasti managementu ľudských zdrojov, najmä vedenie databázy ľudských zdrojov, výpočet a záznam dochádzkových hodín, kontrola korešpondencie, zabezpečenie kancelárskych potrieb, zabezpečenie prepráv, kontrola a evidencia účteniek, vedenie pokladničných záznamov, spracovanie objednávok, príprava dodacích listov a faktúr pre zákazníka, monitoring platieb od zákazníkov a dodávateľov v spolupráci s Ecofisom, ďalšie ostatné aktivity a zodpovednosti, ktoré budú individuálne dohodnuté.

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas materskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ľudské zdroje, financie, administratíva

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť pri práci, precíznosť
- vysoká úroveň zodpovednosti a samostatnosti v práci
- dochvíľnosť pri plnení úloh
- vynikajúce komunikačné a tímové schopnosti
- flexibilita
- organizačné schopnosti

Taplast is worldwide recognized among other Company for the innovativeness and genius in packaging development, and for the set up of a production technology ranging from bi-material molding to the production of molds with titanium surface.
The challenge is to exploit this potential with LEAN organization, capable to support a high demanding and competitive world market in the request for service, innovation and continuous cost reduction. Today Taplast exports to Europe, USA and even the Far East. Among the major clients, Taplast includes the most prestigious multinational Companies, such as UNILEVER, PROCTER & GAMBLE, HENKEL, LOREAL, JOHNSON, ILLY, etc.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4783340  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac