Zmenový majster

TAPLAST SK s.r.o.

Miesto práce
Taplast SK, Levice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 Eur/brutto + stravné lístky v hodnote 3,60 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinácia zamestnancov vo výrobe
- prideľovanie práce, zabezpečenie dodržiavania výrobných procesov
- analýza príčin vzniku odpadu, návrh a realizácia nápravných opatrení a následne ich
odstránenie
- riadenie a udržiavanie výroby v súlade s internými pravidlami spoločnosti
- dohliadanie na dodržiavanie pravidiel BOZP a používanie OOPP

vianočné benefity
benefity pri narodení dieťaťa
možnosť vzdelávania
dlhodobá práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

práca na 12 hod. zmeny - 2 dni denná/2 dni voľno/2 dni nočná/2 dni voľno...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

platné VZV osvedčenie
technické myslenie
samostatnosť pri technických úkonoch
flexibilnosť a loajalita
tímový hráč

Taplast is worldwide recognized among other Company for the innovativeness and genius in packaging development, and for the set up of a production technology ranging from bi-material molding to the production of molds with titanium surface.
The challenge is to exploit this potential with LEAN organization, capable to support a high demanding and competitive world market in the request for service, innovation and continuous cost reduction. Today Taplast exports to Europe, USA and even the Far East. Among the major clients, Taplast includes the most prestigious multinational Companies, such as UNILEVER, PROCTER & GAMBLE, HENKEL, LOREAL, JOHNSON, ILLY, etc.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselný park Gena 5928
934 01 Levice

Kontakt

ID: 3620619   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 Eur/brutto + stravné lístky v hodnote 3,60 Eur