Mid/Senior Backend Developer (PHP)

TapGest s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 600 - 3 200 EUR/mesiacpráca na kontrakt, mzda podľa seniority (med/senior)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyvíjame vlastné zaujímavé produkty - od interaktívnych reklamných obrazoviek s AR po nástroje na digitalizáciu celých nákupných centier. Naše produkty neustále zlepšujeme a preto by sme radi rozšírili náš tím o nového člena ktorý nám pomôže s backendom SIMPLAQ apky pre nákupné centrá.

Miesto práce: office v Bratislava alebo Brno

Prečo si myslíme, že sa ti u nás bude páčiť

• startupové prostredie, v ktorom budeš mať extrémny vplyv na výsledky
• práca v tíme kvalitných programátorov, od ktorých je možné sa veľa naučiť, navzájom zdieľať svoje know how, a spoločne tak napredovať
• príležitosť rásť, tak ako porastie firma
• mladý a zábavný kolektív, ktorý vytvára super pracovnú atmosféru
• pracovisko v peknej kancelárií BINARIUM a bezproblémovým parkovaním

Nehľadáme iba zamestnanca. Hľadáme v prvom rade osobnosť, ktorú programovanie baví a nikdy si nepovie "tak to sa nedá" alebo "toto nepôjde lebo nikde to tak nerobia". Robíme na produktoch budúcnosti a preto musíme veľa vecí robiť odlišne a inak, ako zaužívaným spôsobom.

S akými technológiami budeš pracovať

• ideme robiť nové rozhranie "from scratch" postavené na PHP 8.3 s využitím frameworku Laravel 10
• komunikácia s externými službami cez REST API/Websocket
• frontend bude vytvorený vo VUE3
• ako databázu používame PostgreSQL
• na serveroch v DO nám beží UBUNTU

Čo od teba očakávame

• samostatnú prácu a zodpovedný prístup
• aspoň 3 rokov skúsenosti s PHP

Čo môžeš očakávať od nás

• ľudský a férový prístup
• šéfa ktorý ti nestojí za zadkom
• voľnosť vo svojej práci
• ochotný kolektív, ktorý ti rád pomôže, ak si s niečím nebudeš vedieť rady

• Start-upové prostredie, v ktorom budeš mať extrémny vplyv na výsledky
• Možnosť podielať sa na rôznych interných startupoch
• Práca v pekných a moderných priestoroch
• Príležitosť rásť, tak ako porastú naše startupy
• Mladý a zábavný kolektív, ktorý vytvára super pracovnú atmosféru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
Rest API - Expert
Laravel (PHP framework) - Pokročilý
Firebase - Základy

Počet rokov praxe

4

Sme technologická firma, ktorá búra zaužívané postupy v oblasti OOH médií. Okrem Slovenska pôsobíme v ďalších 3 krajinách EU a rýchlo expandujeme. Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami, tento job je ideálny pre teba!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4775747  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac