Key Account Manager (reklama & média)

TapGest s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacmzda závisí od seniority uchádzača a jej súčasťou sú provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rozsiahle obchodné skúsenosti z oblasti predaja reklamy? Baví ťa obchod, práca s novými technológiami a nepoužívaš vety TAKTO SA TO NIKDY NEROBILO, TOTO NIKDY NEBUDE FUNGOVAŤ? Výborne, v tom prípade hľadáme teba!

Sme LURITY, technologický startup, ktorý búra zaužívané postupy v oblasti OOH médií. Máme perfektný koktail šikovných developerov a high-tech reklamných obrazoviek s umelou inteligenciou. Hľadáme šikovného obchodníka, ktorý má drive, kontakty všade a pomôže nám naplniť naše ambiciózne plány na reklamnom trhu.

Pekný office v BINARIUM
Možnosť pracovného rastu pri našej expanzii do zahraničia
Flexibilita pracovného času
Pravidelné tímové školenia a vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Min. 3 roky obchodníckej praxe v reklama & média
Dobré referencie z predchádzajúcich pozicií
Výborný písomný aj ústny prejav

Sme technologická firma, ktorá búra zaužívané postupy v oblasti OOH médií. Okrem Slovenska pôsobíme v ďalších 3 krajinách EU a rýchlo expandujeme. Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami, tento job je ideálny pre teba!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4056847  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac