Senior UI web/mobile Designer

TapGest s. r. o.

Miesto práce
Binarium, Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví ťa už job v agentúre či riešenie neustálych pripomienok od klientov?
Práca na vývoji inteligentných reklamných obrazoviek ti dá zmysel a naši zákazníci ťa budú za to milovať!

Do nášho tímu hľadáme senior UI web/mobile dizajnéra, ktorý je schopný samostatne navrhovať UI/UX pre naše projekty Lurity, Simplaq a Sentiner. Tvojou úlohou bude v spolupráci s kolegami vývojármi navrhovať a zlepšovať naše:
- mobilné apky
- dashboardy a admin portály
- webstránky a landing page
- interaktívna reklama na obrazovkách

Základom je preto chápanie používateľského správania sa na webe a aplikáciach - pozerať sa na web alebo apku nielen z vizuálneho, ale aj z praktického pohľadu ako sa s ním používateľom pracuje.

Budeš robiť so skvelými ľuďmi, ktorých práca nielen baví, ale rovnako ako aj ty sú majstrami vo svojom obore.

Okrem hrejivého pocitu z dobre odvedenej práce ponúkame aj slušný plat a flexibilnú pracovnú dobu, takže u nás sa skorého vstávania nemusíš báť :)

Pracovať budeš v Bratislave, pekný office máme v BINARIUM. Pracovná doba je variabilná, ale potrebujeme ťa na full-time (5 dní v týždni).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Figma - Pokročilý
Adobe XD - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
CSS - Základy
HTML - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

Všetky ďalšie programy, skills (wireframing, prototyping) sú pre teba len výhodou.

Sme technologická firma, ktorá búra zaužívané postupy v oblasti OOH médií. Okrem Slovenska pôsobíme v ďalších 3 krajinách EU a rýchlo expandujeme. Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami, tento job je ideálny pre teba!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4013992  Dátum zverejnenia: 16.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac