Senior UI web/mobile Designer

TapGest s. r. o.

Miesto práce
Binarium, Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví ťa už job v agentúre či riešenie neustálych pripomienok od klientov?
Práca na vývoji inteligentných reklamných obrazoviek ti dá zmysel a naši zákazníci ťa budú za to milovať!

Do nášho tímu hľadáme senior UI web/mobile dizajnéra, ktorý je schopný samostatne navrhovať UI/UX nášho admin systému, webov a mobilných aplikácií. Tvojou úlohou bude v spolupráci s kolegami vývojármi navrhovať a zlepčovať rozhranie, pomocou ktorej budú môcť naši zákazníci lepšie cieliť svoju reklamu.

Základom je preto chápanie používateľského správania sa na webe a aplikáciach - pozerať sa na web alebo apku nielen z vizuálneho, ale aj z praktického pohľadu ako sa s ním používateľom pracuje.

Budeš robiť so skvelými ľuďmi, ktorých práca nielen baví, ale rovnako ako aj ty sú majstrami vo svojom obore.

Okrem hrejivého pocitu z dobre odvedenej práce ponúkame aj slušný plat a flexibilnú pracovnú dobu, takže u nás sa skorého vstávania nemusíš báť :)

Pracovať budeš v Bratislave, pekný office máme v BINARIUM. Pracovná doba je variabilná, ale potrebujeme ťa na full-time (5 dní v týždni).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Sketch - pokročilý
Adobe XD - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
CSS - základy
HTML - základy

Počet rokov praxe

3

Všetky ďalšie programy, skills (wireframing, prototyping) sú pre teba len výhodou.

Sme Bratislavský startup, ktorý vyvíja reklamné systémy budúcnosti podobné tým, aké si mohol vidieť vo filme Minority Report s Tomom Cruisom.

Startup sa umiestnil na prvom mieste vo Forbes 30 pod 30 “Pitch and grill” v Bratislave. Vyhrali sme tiež súťaž ING Wholesale Banking v Amsterdame. Slovenskú startupovú scénu sme prezentovali ako výber z Ministerstva hospodárstva SR na V4 StartUps v Holandsku a ako výber z Veľvyslanectva SR v Británii na Central European ICT StartUp 2015, v Pricewaterhouse Coopers LLP v Londýne.

Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami, tento job je ideálny pre teba!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LURITY
BINARIUM, Stare grunty 18
84104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomas Tiefenbach
Tel.: +421917500505
E-mail: poslať životopis
ID: 4013992  Dátum zverejnenia: 22.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac