Obchodný a technický zástupca

Tapflo s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihned
1 620 EUR/mesiac+ mesačné odmeny + ročné bonusy + príspevok na stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• hľadanie nových obchodných príležitostí
• propagácia produktov Tapflo a jeho Partnerov
• spolupráca so zahraničnými a domácimi predajnými tímami
• tvorba obchodne-technických ponúk
• schopnosť pripraviť a prezentovať cenové ponuky, návrhy a projektovú dokumentáciu
• žiaduce znalosti a porozumenie z priemyslu a systémových aplikácií
• proaktívni a samostatný prístup v každodenne činnosti
• ochota cestovať
• účasť na školeniach alebo veľtrhoch
• prax v oblasti predaja VÝHODA

• dobré platové ohodnotenie, ktorý pozostáva z pevného platu, mesačného bonusu založený na výsledkoch obchodníka a ročný bonus založený na dosiahnutých výsledkoch obchodníka
• medzinárodné zázemie a prestíž švédskej spoločnosti
• veľa priestoru na sebarealizáciu
• 25 dní platenej dovolenky
• príspevok na stravné
• notebook
• mobilný telefón aj na osobné použitie
• po skúšobnej dobe firemné auto aj na osobné použitie
• domáca kancelária
• pracovisko: Bratislavský, Nitriansky, Trnavský, Žilinský, Banskobystrický kraj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo obchodné • znalosti priemyselných podnikov (chemický, potravinársky, strojársky, hutnícky VÝHODA) • orientácia a skúsenosti s predajom priemyselných čerpadiel VÝHODA

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• znalosť štandardného B2B predajného systému
• komunikatívna znalosť anglického jazyka
• vodičský preukaz skupiny B
• prezentačné a organizačné schopnosti

Tapflo je európsky, nezávislý, rodinný výrobca a globálny dodávateľ vzduchových membránových čerpadiel, odstredivých čerpadiel a iných priemyselných procesných zariadení. Spoločnosť Tapflo je celosvetovo zastúpená svojimi vlastnými spoločnosťami v 30 krajinách a nezávislými distribútormi vo viac ako 50 krajinách.
ID: 4777611  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 620 EUR/mesiac