Sales manager

Tapeon s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
500 € mesačne brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spomínaná pozícia si vyžaduje flexibilného, akčného človeka, ktorý má skúsenosti v nadväzovaní obchodných vzťahov. Schopného aktívne vyhľadávať možnosti na ďalšiu spoluprácu v rámci predaja platobných riešení. Hľadáme kolegu, ktorý zapadne do našej neformálnej firemnej kultúry a nadchne sa pre svet platieb. Naučíme ťa čo je to platobny terminál, e-commerce, unattended, AML, chargeback, recurring payment, QR platby a iné.

Čo budeš mať na starosti?
- Zodpovednosť za rozvoj a realizáciu obchodných príležitostí
- Vyhľadávanie nových obchodných príležtostí
- Vyjednávanie obchodných podmienok, uzatváranie zmlúv
- Komunikácia s obchodnými partnermi
- Starostlivosť o zverených zákazníkov
- Monitoring trhu a konkurencie
- Zodpovednosť za dosahované výsledky
- Prezentácia platbných riešení
- Vedenie obchodnej agendy
- Riešenie reklamácií a sťažností
- Vytváranie prezentácií
- Týždenný reporting
- Vzdelávanie

PC, Mobil
Auto - po zaškolení a skúšobnej dobe
Homeoffice a časová flexibilita
Školenia obchodných zručností a soft skills

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Silná orientácia na zákazníka
- Schopnosť viesť obchodné rokovanie na úrovni B2B
- Odolnosť voči stresu
- Skúsenosti s telefonovaním na studené kontakty
- Výborné obchodné, prezentačné a komunikačné schopnosti
- Schopnosť a ochota rýchlo sa učiť
- Samostatnosť, logické uvažovanie, iniciatíva, presnosť, spoľahlivosť
- Aktívny vodič
- Trestná bezúhonnosť

Sme medzinárodná obchodná organizácia , ktorá sa primárne orientuje na centrálny európsky región. Spoločnosť TapeOn je certifikovaný ISO partner spoločnosti Visa a Mastercard a oprávnený poskytovať sprostredkovanie predaja platobných služieb a riešení v rámci EU. Spolupracujeme s najväčšími zahraničnými spoločnosťami na trhu a pomáhame im rásť spolu s nami.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

26. augusta 21
81109 Bratislava
ID: 3465429   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   500 € mesačne brutto + variabilná zložka