Vodič autocisterny ADR

Tankpetrol v. o. s.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiacplus prémie, osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vodič autocisterny ADR na území Slovenska a okolitých štátov, medzinárodná preprava PHM v cisternách podľa pokynov zamestnávateľa

výhodné platobné podmienky
bonusový program
nový vozový park
viac informácií pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

3

- doklad o spôsobilosti pre špeciálne nákladné vozidlá (preukaz ADR) podľa zákona č.56/2012 Z.z. o cestnej doprave a vyhlášky MV SR č.8/2009 Z.z., ktorou sa vykonáva zákon o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov
- kvalifikačná karta vodiča, osvedčenie o základnej kvalifikácii a osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č.280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov
- doklad o zdravotnej prehliadke
- zrelá osobnosť
- morálna bezúhonnosť
- prezentovanie
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- orientácia na zákazníka

Tankpetrol v.o.s. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, rozširujúca vozový park a služby v preprave pohonných hmôt. Svoje podnikateľské aktivity realizuje v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu s pohonnými látkami, vrátane prevádzkovania čerpacích staníc pod značkou Tankpetrol.
ID: 3931888  Dátum zverejnenia: 30.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac