Obsluha čerpacej stanice bez nočnej smeny

Tankpetrol, s. r. o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 720 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 720,- eur + odmeny z predaja a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov v shope a pri výdajných stojanoch PHM, práca na registračnej pokladni, príjem tovaru, dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty priestorov čerpacej stanice a shopu

zamestnanecké benefity, stravné lístky

žiadame životopis spolu s fotografiou, uchádzači so zaslaným životopisom bez fotografie nebudú zaradení do výberového konania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.10.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zdravotný preukaz na prácu a manipuláciu s potravinami výhodou, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zmysel pre zodpovednosť, skúsenosť s prácou pri pokladni

Tankpetrol, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, rozširujúca vozový park a služby v preprave pohonných hmôt. Svoje podnikateľské aktivity realizuje v oblasti veľkoobchodu a maloobchodu s pohonnými látkami, vrátane prevádzkovania čerpacích staníc pod značkou Tankpetrol.

Streženická cesta 45
020 01 Púchov

Kontakt

ID: 3772356  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac