Referent úseku ekonomiky

Tanečné divadlo Ifjú Szivek

Miesto práce
Mostová 8, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2020, resp. dohodou
800 EUR/mesiac Pôvodná základná zložka mzdy: Nástupný plat v zmysle Zákona 553/2003 Z. z. a v znení neskorších predpisov a Nariadení vlády SR. Možné navýšenie osobného príplatku až do 80% po uplynutí skúšobnej lehoty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia došlej a odoslanej pošty
Evidencia faktúr a ostatných záväzkov - samostatné predbežné zadávanie účtovných dokladov do účtovného programu (Softip)
Obsluha Štátnej pokladnice - zadávanie úhrad, nahrávanie výkazov
Evidencia bezhotovostného platobného styku - evidencia výpisov
Vystavovanie, evidencia a vybavovanie objednávok a zabezpečenie drobných nákupov
Vedenie evidencie zmlúv, príkazov, rozhodnutí, smerníc a ďalších riadiacich aktov organizácie
Vedenie, kompletizovanie a vyhodnocovanie dochádzky zamestnancov, spracovanie podkladov dochádzky zamestnancov organizácie pre mzdy
Samostatné vybavovanie bežnej korešpondencie, vrátane korešpondencie s MK SR
Administrácia personálnej agendy pri nástupe a výstupe pracovníkov
Administratívna podpora úseku ekonomiky - vrátane operatívnej administratívy podľa potrieb
Vedenie a evidencia cestovných príkazov a ich vyúčtovanie
Vedenie agendy súvisiacej s verejným obstarávaním

Týždeň dovolenky naviac
Osobný príplatok od prvého dňa po nástupe do pracovného pomeru
Fixný pracovný čas, 7.5 hod - po-pia
Príležitostné odmeny
Možnosť kariérneho rastu
Atraktívna lokalita výkonu práce
Práca v oblasti kultúry

Životopis s uvedením referencií spolu s motivačným listom zasielajte na mailovú adresu:
[email protected]
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť pri riešení úloh
Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie
Precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita, logické myslenie
Prax vo verejnej správe výhodou

Tanečné divadlo Ifjú Szivek je štátna príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Ministerstva kultúry SR, profesionálne maďarské tanečné divadlo s dlhoročnou tradíciou, ktoré je jednou z najvýznamnejších umeleckých dielní maďarského folklórneho hnutia a umeleckého života Maďarov na Slovensku. Najväčším prínosom telesa je prezentácia tradičnej hudobnej a tanečnej kultúry strednej Európy ako spoločenskej hodnoty, prostredníctvom tanečno-divadelných predstavení doma i v zahraničí. Významnú časť práce venuje divadelnému spracovaniu tradičného ľudového tanca a ľudovej hudby Maďarov na Slovensku. Cieľovou skupinou sú predovšetkým Maďari, žijúci na Slovensku, ale ako reprezentant tradičnej maďarskej kultúry sa teleso predstavilo aj na mnohých scénach v zahraničí. Okrem scénickej tvorby a predstavení sa tanečné divadlo aktívne zúčastňuje na organizovaní a realizácii mnohých celoslovenských podujatí. Sídlo organizácie je jediným maďarským “kamenným” divadlom v hlavnom meste, je významným miestom maďarskej kultúry v Bratislave. Viac informácií na www.ifjuszivek.sk.
ID: 3512220  Dátum zverejnenia: 20.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac