Využi šancu a zamestnaj sa ako operátor vo Veľkej Ide na 12tky - 4 dni pracuj a 4 dni oddychuj

TANDEM personal partner s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 070 - 1 500 EUR/mesiacpriemerná aktuálna mzda s príplatkami 1 370 € / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • povrchová úprava kovov
  • spracovanie kovov s najmodernejšími technológiami
  • štvorzmenná prevádzka 12 hodín (2 ranné, 2 nočné, 4 dni voľno)

- práca v čistom a modernom prostredí s najmodernejšími technológiami

  • bonus za produktivitu je 97 €
  • príplatky podľa zákona
  • funkčné príplatky
  • stravné lístky 1ks + obed zdarma / denná zmena, 2ks / nočná zmena

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 0907 744 567 alebo osobne v kancelárii na Jedlíkovej 5, v Košiciach v čase otváracích hodín, prípadne zašlite životopis na náš email.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Popredný svetový výrobca autokomponentov z kovu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na 12 hodinové zmeny

- dobrý zdravotný stav

- spôsobilosť pre prácu v noci

- vlastná doprava do Veľkej Idy výhodou, nie však podmienkou

Pracovná agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Hajzer
Tel.: +421907744567
E-mail: poslať životopis
ID: 4840113  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 070 EUR/mesiac