Ponúkame dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti v Košiciach – operátor výroby

TANDEM personal partner s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
650 - 900 EUR/mesiac+ ďalšie príplatky. Priemerná mesačná mzda je 850 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poťahovanie jednotlivých častí autokomponentov kožou
  • vizuálna kontrola kvality
  • vykonávanie práce podľa pracovného postupu
  • 8 hodinové pracovné zmeny v trojzmennej prevádzke (ranné, poobedné, nočné)
  • miesto práce: Košice – letisko
  • práca je vhodná pre mužov aj ženy, aj pre uchádzačov z okolitých miest a obcí - dobrá dopravná dostupnosť a príspevok na cestovanie

  • vstupný školiaci program
  • príspevok na čistenie OOPP
  • zabezpečené celozávodné stravovanie nad rámec zákona
  • čisté pracovné prostredie
  • profesionálny rast: možnosť stať sa vedúcim zmeny alebo linky
  • dochádzkový bonus a výkonnostný bonus
  • bonusy za odpracovaný nadčas v sobotu
  • rizikové príplatky
  • príspevok na dopravu až do 125 €
  • bonus za odporúčanie zamestnanca
  • príplatky za prácu v noci, v sobotu, v nedeľu, vo sviatok, nadčas

V prípade záujmu o vyššie uvedenú pozíciu nám mailom pošlite životopis.
Informácie poskytneme aj telefonicky počas pracovných hodín na nižšie uvedenom telefónnom čísle. Osobný pohovor sa uskutoční v kancelárii v Košiciach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • precíznosť a zodpovednosť
  • zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, nočné zmeny)
  • ochota pracovať na zmeny

Pracovná agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Hajzer
Tel.: +421907744567
E-mail: poslať životopis
ID: 4023088  Dátum zverejnenia: 20.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac