Operátor výroby. Preplatenie cestovných lístkov raz mesačne. Zálohy týždenne vo výške 40 €. Stravné lístky 4,20 € zdarma

TANDEM personal partner s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiac- dochádzkové odmeny 50 € - výkonnostné odmeny 50 € - 13. a 14. plat až do výšky 140% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž LCD televízorov
  • práca v jednozmennej prevádzke

  • dochádzkové odmeny 50 €
  • výkonnostné odmeny 50 €
  • stravné lístky v hodnote 4,20 € v plnej výške bez zrážok
  • 13. a 14. plat až do výšky 140% základnej mzdy
  • ubytovanie v nových bytoch ( TV, WIFI, práčka a kuchyňa ), ubytovanie a doprava zdarma
  • stačí nás prezvoniť, my Vám zavoláme !!!
  • doprava je bezplatne zabezpečená z lokalít : Trnava, Šaľa, Nové Zámky, Dunajská Streda, Komárno, Hlohovec, Nitra a širokého okolia

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis na nižšie uvedený email, informujte sa telefonicky na číslach - 0915 929 399 alebo osobne na našej pobočke alebo príďte priamo na pohovor, ktorý prebieha každý deň na našej pobočke v čase od 08:00 – 15:00 na ul. Z. Kodálya 768 - budova hl. pošty v Galante.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobrý zdravotný stav
  • dobrý zrak

Pracovná agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erik Maleta
Tel.: +421915929399
E-mail: poslať životopis
ID: 3965314  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac