Horizontár na WRD15 CNC

TANAX TRUCKS a. s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď / dohodou
8 EUR/hod.od 8,00 € / hod., výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta + príplatky podľa ZP (za prácu nadčas, za prácu v sobotu...)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do nášho tímu zákazkovej výroby hľadáme manuálne zručného a skúseného CNC horizontára:​

- zoraďovanie a obsluha CNC horizontálnej vyvrtávačky
- frézovanie a vŕtanie na CNC horizontálnej vyvrtávačke podľa výkresovej dokumentácie
- vytváranie nových programov na CNC horizontálnej vyvrtávačke
- odlaďovanie a korekcia programov na CNC horizontálnej vyvrtávačke
- programovanie v systéme HEIDENHAIN
- upínanie dielcov na pracovný stôl horizontálnej vyvrtávačky
- meranie dielov podľa rozmerov uvedených vo výkresovej dokumentácii
- výmena nástrojov

​- práca v dvojzmennej prevádzke

- pracovná doba 7,5 hodiny / deň
- možnosť stravovania v jedálni (príspevok na stravovanie)                                                                 ​

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáme do nášho tímu kolegu, ktorý bude samostatne a dôkladne vykonávať prácu na pozícii "Horizontár" .
Očakávame najmä pozitívny a inovatívny prístup k práci, iniciatívu, ochotu učiť sa a rýchlo sa prispôsobiť novým veciam.
Ponúkame zaujímavú a stabilnú prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť stanovovania rezných parametrov                                                                                                                                            - spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci

Etablovaná výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na strojársku výrobu, automobilový a obranný priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4577132  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.