Zvárač CO2

TANAX TRUCKS a. s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
7 EUR/hod.od 7,00 € / hod., výsledná mzda závisí od skúseností uchádzača + príplatky podľa Zákonníka práce (za prácu nadčas, prácu v sobotu...), živnostníci iné podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie komponentov s platným zváračským preukazom
- vykonávanie zváračských prác v rozsahu schválených povolení, pokynov koordinátora zvárania spoločnosti a majstra výrobnej dielne
- dodržiavať technologickú disciplínu v rozsahu stanovenom v technologických postupoch
- pri zváračských prácach dodržiavať parametre stanovené v postupoch WPS pre príslušné zvarové spoje
- dodržiavať bezpečnostné opatrenia pre ochranu zdravia pri práci a bezpečnostné opatrenia pre výkon zváračských prác podľa relevantných noriem STN 05 0601, STN 05 0610 a STN 05 0630
- čítanie výkresovej dokumentácie
- práca v dvojzmennej prevádzke

- práca v stabilnej spoločnosti
- zabezpečené stravovanie v jedálni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zvárač komponentov v strojárskej výrobe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
- technické myslenie a dodržiavanie technologických postupov
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť, trpezlivosť

Etablovaná výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na strojársku výrobu, automobilový a obranný priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4496646  Dátum zverejnenia: 6.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.