Pracovník na ohraňovací lis

TANAX TRUCKS a. s.

Miesto práce
Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.(výsledná mzda závisí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie nových programov na CNC ohraňovacom lise
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- zoraďovanie a obsluha CNC ohraňovacích lisov
- ohýbanie dielov podľa výkresovej dokumentácie a technologického postupu
- korekcie ohýbacích programov
- meranie dielov podľa rozmerov uvedených vo výkresovej dokumentácii
- výmena nástrojov na ohraňovacom lise
- manipulácia s materiálom

- príjemné nové a moderné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- zabezpečené stravovanie v jedálni

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

výrobno - obchodná spoločnosť so zameraním na strojársku výrobu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, technické myslenie
- znalosť čítania technických výkresov nevyhnutná
- dodržiavanie technologických postupov
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť, trpezlivosť

Etablovaná výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na strojársku výrobu, automobilový a obranný priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4462102  Dátum zverejnenia: 8.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.