Plánovač výroby

TANAX TRUCKS a. s.

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac- odmeny do výšky 20 - 50% zo základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie výrobného procesu na základe obdržaných objednávok, vypočítavanie výrobných kapacít
- vypracovávanie denných, týždenných a mesačných plánov výroby
- plánovanie a realizácia externých kooperácií
- sledovanie plnenia výrobných termínov v súlade s plánom výroby
- spracovanie cenových kalkulácií na dopyty zákazníkov
- zápis došlých objednávok a vytváranie zákaziek, práca v informačnom systéme SPIN
- vystavovanie faktúr a dodacích listov
- robí uzávierku skladov na mesačnej a ročnej báze
- pripravuje inventúrne súpisy ku ročnej inventúre
- spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

- príjemné nové a moderné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- získavanie zaujímavých odborných skúsenosti
- možnosť stravovania vo firemnej jedálni
- motivujúce finančné ohodnotenie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáme do nášho tímu kolegu, ktorý bude samostatne a dôkladne vykonávať prácu na pozícii "Plánovač výroby" .
Očakávame najmä pozitívny a inovatívny prístup k práci, iniciatívu, ochotu učiť sa a rýchlo sa prispôsobiť novým veciam.
Ponúkame zaujímavú a stabilnú prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v oblasti strojárenskej výroby ako aj výroby v oblasti obranného priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárska výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- organizačné schopnosti
- zodpovedný prístup k práci
- precíznosť, flexibilita, spoľahlivosť
- chuť pracovať a zdokonaľovať sa
- príjemné vystupovanie

Etablovaná výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na strojársku výrobu, automobilový a obranný priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4080223  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac