Zámočník

TANAX TRUCKS a. s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie zámočníckych prác,
-opracovanie súčiastok na základe výkresovej dokumentácie,
-vŕtanie, brúsenie, obrusovanie, úkosovanie, ohýbanie, rovnanie
- Dodržiavanie technologických postupov
- Výroba komponentov načas, v požadovanej kvalite a množstve
- Samokontrola podľa predpísaných postupov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základna zložka mzdy od 4 Eur/hod + odmeny v rozsahu od 0-20% , iné odmeny v závislosti od skúsenosti uchádzača

- príjemné nové a moderné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť školení a profesijného rastu
- možnosť stravovania
- odmeny
- teambuildingové akcie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáme do nášho tímu kolegu, ktorý bude samostatne a dôkladne vykonávať prácu na pozícii "Zámočník" .
Očakávame najmä pozitívny a inovatívny prístup k práci, iniciatívu, ochotu učiť sa a rýchlo sa prispôsobiť novým veciam.
Ponúkame zaujímavú a stabilnú prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, silné technické myslenie
- znalosť čítania technických výkresov nevyhnutná
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie, meradiel a prax v danom odbore výhodou
- Technické myslenie a dodržiavanie technologických postupov
- Zodpovedný prístup k práci, precíznosť, trpezlivosť
- Chuť pracovať a zdokonaľovať sa

Etablovaná výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na strojársku výrobu a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TANAX TRUCKS a.s.
Červeňova 28
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Košíková
Tel.: +421905159557
E-mail: poslať životopis
ID: 3641348   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základna zložka mzdy od 4 Eur/hod + odmeny v rozsahu od 0-20% , iné odmeny v závislosti od skúsenosti uchádzača