Skladník v mliekarenskej výrobe, expedient - AGRO TAMI, a.s.

TAMI GROUP

Miesto práce
Cabajská 10, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 170 - 1 400 EUR/mesiacMzda 1170 € + príplatky za poobednú zmenu nad rámec Zákonníka práce + príplatky za nočnú prácu + navýšené príplatky za sobotu + príplatky za nedeľu + príplatky za sviatok + preplatenie nadčasov. Priemerná výška hrubej mzdy 1300 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie, evidencia, výdaj výrobkov

- príprava a vydávanie tovaru podľa objednávok v skeneri

- sledovanie dátumu spotreby výrobkov

- manipulácia s tovarom na VZV a s ručným paletovým vozíkom.

Ide o prácu v chlade. Pracovné zmeny sú od  08.00 do 17.00 hod a od 17.00 do 04.00 hod.

- dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
- práca v stabilnej spoločnosti
- stravovanie zabezpečené (teplý obed za 1,- €)
- zamestnanecká zľava pri nákupe mliečnych a mäsových výrobkov
- vianočné odmeny
- odmeny pri pracovných jubileách
- VIP účet v Datarte so zaujímavými zľavami
- bezplatné parkovanie pred areálom spoločnosti
+ ďalšie benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- zdravotná spôsobilosť (platný zdravotný preukaz)
- platné oprávnenie na vedenie VZV,
- bezúhonnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, ochota pracovať na zmeny

Tatranská mliekareň a. s. je expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4811370  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 170 EUR/mesiac