Prevádzkový údržbár - AGRO TAMI, a.s.

TAMI GROUP

Miesto práce
Cabajská 10, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 800 EUR/mesiacMzda vrátane prémií a dochádzkového bonusu 1300 €+ príplatky + odmeny. Priemerná výška hrubej mzdy 1650 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu, ktorý sa bude starať o naše stroje. Hľadáme člena tímu údržby, na ktorého sa budeme môcť spoľahnúť pri preventívnej údržbe a oprave strojov. Údržbár:
-vykonáva údržbárske práce strojno - technologického zariadenia,
- vykonáva bežné a stredné opravy súčastí výrobných a pomocných strojov a zariadení,
- zabezpečuje bezporuchový chod strojno - technologického zariadenia,
- udržiava pridelené zariadenia v prevádzkyschopnom stave a odstraňuje ich poruchy,
- odstraňuje zistené poruchy a nedostatky.
Pracovné zmeny sú 12-hodinové.

- dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
- práca v stabilnej spoločnosti
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- stravovanie zabezpečené (teplý obed za 1,- €)
- zamestnanecká zľava pri nákupe mliečnych a mäsových výrobkov
- vianočné odmeny
- odmeny pri pracovných jubileách
- VIP účet v Datarte so zaujímavými zľavami
- bezplatné parkovania pred areálom spoločnosti
+ ďalšie benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

zdravotná spôsobilosť (platný zdravotný preukaz),
samostatnosť, manuálna zručnosť, spoľahlivosť, praktické myslenie, ochota pracovať na zmeny

Tatranská mliekareň a. s. je expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4781145  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac