Elektrikár- elektromechanik- Syráreň Havran, a.s.

TAMI GROUP

Miesto práce
Priemyselná 1339, Senica
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.základná mzda 6 €/hod. + 10 % prémie, príplatky za poobednú zmenu, príplatky za víkendy, sviatky, po zapracovaní prémie do 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiava pridelené stroje a zariadenia v prevádzkyschopnom stave,
- vykonáva pravidelnú, preventívnu a operatívnu údržbu elektrotechnických zariadení a zabezpečuje ich plnú funkčnosť,
- odstraňuje vzniknuté poruchy na strojoch a zariadeniach v časti elektroinštalácie a riadenia,
- vykonáva opravy a údržby na elektrických zariadeniach v rámci celého podniku.

- práca v stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- odborné zaškolenie
- príspevok na relaxáciu
- výhodná zamestnanecká zľava na naše výrobky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tatranská mliekareň a. s. je expandujúca slovenská firma zaoberajúca sa spracovaním mlieka, výrobou a predajom mliekarenských výrobkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4587923  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.