Store manažer/ka Bratislava EUROVEA

Tally Weijl Retail Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Pribinova 8, Bratislava
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 250 EUR/mesiac1150-1250 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

STORE MANAŽER/KA

Popis pozice

• Zprostředkování TALLY WEiJL filozofie přidělenému týmu,
• Přijímání sales asistentek obchodu,
• Plnění dosažitelných cílů a orientace na úspěch,
• Trénink sales asistentek obchdou a celého týmu,
• Zodpovědnost za obrat, personální náklady a inventury,

Nabízíme

- Semestrální bonusy a prémie až do výše 500eur
- Mezinárodní zkušenosti s každodenními výzvami v mladém a rychle rostoucím prostředí módy,
- Možnosti profesního rozvoje,
- Zajímavé finanční ohodnocení,
- Pravidelná školení,
- Zaměstnanecké výhody a benefity.

Své životopisy zasílejte prostřednictvím automatické odpovědi ve formátu PDF!

Více informací o společnosti naleznete na www.tally-weijl.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Oděvnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

STORE MANAŽER/KA VÝHODOU

Požadavky

• Minimálně středoškolské vzdělání,
• Praxe na obdobné pozici VÝHODOU
• Schopnost vedení a motivace týmu,
• Znalost anglického jazyka výhodou
• Chuť do práce a pozitivní aktivní přístup

TALLY WEiJL je popredná nezávislá módna značka. Spoločnosť bola založená v roku 1984 Tally Elfassi-Weijl a Beat Grüringem s cieľom sprístupniť najnovšie trendy každej žene. Švajčiarska značka sa rozrástla na retail online a má teraz viac ako 800 predajní po celom svete, čo ženám poskytuje neobmedzený prístup k dostupnej móde. TALLY WEiJL verí, že svet je viac vzrušujúcim miestom, keď ženy majú možnosť a sebadôveru ísť cestou, ktorú si sami zvolia. Tally WEiJL im pri tejto ceste prináša zážitok z nakupovania.
Ak nás vnímate rovnako, tak je táto pracovná pozícia ako ušitá pre Vás. Si nadšená/ý pre prácu v obchode a máš úprimný úsmev? Si komunikatívny/a a zaujíma Ťa móda? Si tímový hráč? Tak si ten pravý/á pre nás!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3726996  Dátum zverejnenia: 29.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 - 1 250 EUR/mesiac1150-1250 EUR