Brigáduj ako Módny poradca/poradkyňa v OC Aupark Piešťany

Tally Weijl Retail Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nitrianska 7555/18, Piešťany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3€/hod + bonusy a prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TALLY WEiJL nie je len značka ale životný štýl. Nasledujeme aktuálne módne trendy a prinášame na trh fashion a mladistvú módu. Ak nás vnímate rovnako, tak je táto pracovná pozícia ako ušitá pre Vás. Si nadšená/ý pre prácu v obchode a máš úprimný úsmev? Si komunikatívny/a a zaujíma Ťa móda? Si tímový hráč? Tak si ten pravý/á pre nás!

Pre našu pobočku spoločnosti TALLY WEiJL hľadáme vhodných kandidátov/ky na pozíciu: brigádnik/brigádnička - módny poradca/poradkyňa.

Hľadáme poradcu/kyňu, ktorý bude aktívny a profesionálny v starostlivosti o zákazníka v súlade s konceptom TALLY WEiJL, bude sa starať o vzhľad predajne a tovaru podľa štandardov spoločnosti, plniť dosiahnuteľné ciele a orientovať sa na úspech.

Zaujali sme Vás? Pošlite nám svoj životopis a my Vám na osobnom pohovore povieme viac.

A čo Vám vieme ponúknuť?

- Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá má uplatnenie v móde už viac ako 34 rokov,
- dynamickú prácu v mladom kolektíve,
- skvelého tímového ducha a ústretové pracovné prostredie,
- prepracovaný systém školenia,
- pracovnú fashion uniformu z našej značky podľa Vášho výberu každé 4 týždne,
- možnosť kariérneho rastu,
- Vašou cieľavedomosťou a tímovou spoluprácou viete dosiahnuť zaujímavé prémie,
- špeciálne bonusy za inventúrne výsledky 2 x ročne,
- a čo viac? Máme pre Vás atraktívnu zamestnaneckú zľavu na všetky naše produkty viac ako 30%.

Oslovíme len tých uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre obsadzovanú pozíciu najvhodnejšie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Obchod, predaj

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- úsmev! :)

TALLY WEiJL je popredná nezávislá módna značka. Spoločnosť bola založená v roku 1984 Tally Elfassi-Weijl a Beat Grüringem s cieľom sprístupniť najnovšie trendy každej žene. Švajčiarska značka sa rozrástla na retail online a má teraz viac ako 800 predajní po celom svete, čo ženám poskytuje neobmedzený prístup k dostupnej móde. TALLY WEiJL verí, že svet je viac vzrušujúcim miestom, keď ženy majú možnosť a sebadôveru ísť cestou, ktorú si sami zvolia. Tally WEiJL im pri tejto ceste prináša zážitok z nakupovania.
Ak nás vnímate rovnako, tak je táto pracovná pozícia ako ušitá pre Vás. Si nadšená/ý pre prácu v obchode a máš úprimný úsmev? Si komunikatívny/a a zaujíma Ťa móda? Si tímový hráč? Tak si ten pravý/á pre nás!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3490114  Dátum zverejnenia: 11.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3€/hod + bonusy a prémie