.NET developer, C# programátor

TallComponents BV

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 600 EUR/mesiacInformatívna mzda, výsledná ponuka závisí od reálnych skúseností a vedomostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj nových a údržba už existujúcich aplikácií.
Samostatná práca v malom tíme vývojárov.
Vyžaduje sa dobrá znalosť .NET technológií a jazyka C#, znalosť nasledujúcich technológií je výhodou: Azure, Frontend frameworks such as Vue and React, Docker, Entity Framework, WPF, REST API, JavaScript, TypeScript.

Práca z domu, v prípade záujmu je kancelária v Senci k dispozícii.
Prístup k online kurzom ako napr. Pluralsight.

V prípade záujmu pošlite životopis v slovenskom resp. anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft .NET Framework - Pokročilý
C# - Pokročilý

PDF documents are the red blood cells of digitalization, ubiquitous carriers of information found throughout the business world. As the digitalization of business and industry accelerates, so does the demand for PDF software tools.

TallComponents was founded 20 years ago and has been a leading provider of PDF libraries for .NET developers. We expect the market for our products to continue to grow rapidly, driven in particular by the increased use of web applications and cloud based services.

As a response to this growth, TallComponents has recently opened a new software development centre near Bratislava, Slovakia. We are looking for medior and senior developers to join us!
ID: 4166587  Dátum zverejnenia: 12.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac