Operátor call centra pre projekt O2

Talking Heads Communication k.s.

Miesto práce
Talking Heads Communication, k.s., Štúrova 22, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 600€ brutto + prémie, brigáda 3,80€/h + prémie, finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš existujúci tím pre úspešný projekt O2. Staň sa jeho súčasťou aj TY !

Náplň práce:

Aktívne oslovovanie potenciálnych zákazníkov pre telefónneho operátora O2
poskytovanie informácií o produktoch a službách
zaznamenávanie dát do interného systému

- Preplatenie dopravy do práce
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na regeneračné a relaxačné aktivity
- Príspevok na športové a kultúrne aktivity
- Dovolenka navyše
- Sick days
- Bonus pri doporučení zamestnanca
- Vstup do posilňovne zadarmo
- Garantované zvyšovanie platu 1x ročne
- Bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa, jubileum...)
- Bonus pri výročí zamestnanca vo firme
- Odborné školenia v oblasti telekomunikácií a predaja služieb prostredníctvom telesales
- Zázemie a podporu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Teambuildingové aktivity, motivačné súťaže
- Príjemné pracovné prostredie a výborný kolektív.
- Klimatizované priestory a práca s modernými technológiami.
- Možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu nám, prosím, pošlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ovládanie PC na pokročilej úrovni je nutné!
• predchádzajúca prax v predaji telekomunikačných služieb je výhodou ale nie podmienkou
• komunikačné a argumentačné schopnosti
• schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
• príjemné vystupovanie a prejav
• flexibilita a lojalita

Medzinárodná direct marketingová spoločnosť, realizujúca projekty formou telemarketingu pre externých klientov nielen v rámci SR, ale aj ČR, Maďarska, Rakúska, Nemecka, Švajčiarska, Poľska a iných krajín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Talking Heads Communication, k.s.
Štúrova 22
949 01 Nitra
ID: 1701853   Dátum zverejnenia: 5.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 600€ brutto + prémie, brigáda 3,80€/h + prémie, finančné a nefinančné benefity