Zákaznícka podpora pre nemecky hovoriacich klientov

Talking Heads Communication k.s.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Marec 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 700 EUR brutto mesiac + prémie a motivačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme našu spoločnosť otvorením novej pobočky v mestách Lučenec a Rimavská Sobota.
Staňte sa súčasťou nášho TÍMU!
Telefonická komunikácia v nemeckom jazyku, prípadne e-mailová komunikácia

Atraktívne motivačné ohodnotenie prostredníctvom provízií + bonusov.
Zázemie a podporu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Preplatenie dopravy do práce
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na regeneračné a relaxačné aktivity
- Príspevok na športové a kultúrne aktivity
- Dovolenka navyše
- Sick days
- Bonus pri doporučení zamestnanca
- Bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa, jubileum...)
- Bonus pri výročí zamestnanca vo firme
- Odborné školenia v oblasti predaja služieb prostredníctvom telesales
- Zázemie a podporu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
- Teambuildingové aktivity, motivačné súťaže
- Príjemné pracovné prostredie a výborný kolektív.
- Práca s modernými technológiami.
- Možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu nám pošlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikácia s klientom je výhradne v nemeckom jazyku,
• plynulé ovládanie NJ slovom nutné a písmom výhodou
• práca v zahraničí výhodou (nemecky hovoriace krajiny)
• ovládanie PC na pokročilej úrovni
• komunikačné a argumentačné schopnosti výhodou, nie podmienkou
• schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
• príjemné vystupovanie a prejav
• flexibilita a lojalita

Medzinárodná direct marketingová spoločnosť, realizujúca projekty formou telemarketingu pre externých klientov nielen v rámci SR, ale aj ČR, Maďarska, Rakúska, Nemecka, Švajčiarska, Poľska a iných krajín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Talking Heads Communication, k.s.
Štúrova 22
949 01 Nitra
ID: 1634306   Dátum zverejnenia: 30.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 700 EUR brutto mesiac + prémie a motivačné bonusy