Elektrikár so zameraním na fotovoltické systémy

TaliTech s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Inštalácia fotovoltických elektrární
  • Montáž technológie, pripojenie, oživenie a programovanie
  • Vykonávaš prevádzku, údržbu a servis fotovoltických systémov
  • Diagnostikuješ a riešiš poruchy v elektrických a elektronických súčastiach
  • Spolupracuješ s tímom na zlepšení výkonu a efektívnosti fotovoltických systémov

Typický deň na pozícii:

  • Inštaluješ novú fotovoltickú elektráreň
  • Prevádzkuješ a udržuješ existujúce fotovoltické systémy

Pracovná doba:

  • Pracovná doba je flexibilná v závislosti od potrieb projektu

  • V našej firme podporujeme rozvoj tvojich zručností, schopností a kariérny rast
  • Využi možnosť firemných zliav a ušetri pri nákupe produktov a služieb od našich partnerov.
  • Pre svoje služobné aj súkromné potreby môžeš využívať firemné autá, ktoré sú k dispozícii pre našich zamestnancov.
  • Aby si mohol byť produktívny kdekoľvek, dostaneš firemný notebook na používanie aj mimo kancelárie.
  • Okrem toho ti ponúkame príležitosť pracovať s fotovoltickými systémami a prispieť k ochrane životného prostredia.

Hľadáme elektrotechnika pre montáž fotovoltických elektrární.
Skúsenosť s fotovoltickým systémom je výhodou, ale nie nutnosťou, v prípade potreby zaškolíme.
Elektrikár musí mať skúsenosti s výrobou rozvádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • Požadované vzdelanie: §23 Elektrotechnik na riadenie prevádzky
  • Spôsobilosť na práce vo výškach
  • Soft skills: samostatnosť, zručnosť, zodpovednosť a precíznosť

Sme rodinná firma s rokmi skúseností v elektrotechnickom odvetví.

Poskytujeme rozmanité portfólio služieb - montáž a programovanie fotovoltických elektrární, inteligentných domácností, zabezpečenie objektov (EZS), kamerových systémov (CCTV), až po kompletnú elektroinštaláciu v domoch a bytoch.
Dbáme na kvalitne odvedenú prácu a preto hlavnou ideológiou firmy TaliTech je nikdy nekončiace vzdelávanie.

Viac informácií na www.talitech.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Kontakt

ID: 4530391  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac