Riaditeľ pobočky

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie tímu bankárov.
Starosť o VIP klientov.
Spolupráca s externými poradcami.
Zodpovednosť za plnenie nastavených očakávaní.

Fixná mzda aj ohodnotenie bonusovou zložkou.
Dni voľna navyše, vrátane sick days.
Príspevky na voľnočasové aktivity, stravovanie, zdravie.
Zvýhodnené podmienky na produkty banky i partnerov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Pre silnú banku pôsobiace na európskom trhu hľadáme vhodného kandidáta, ktorý má chuť viesť zverený tím k úspechu a sám sa na tom bude podieľať aktívnou starostlivosťou o zverené portfólio klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax z bankovníctva či finančného poradenstva.
Skúsenosti s produktmi ako hypotéky, investície, alebo produkty pre podnikateľov.
Výhodou môže byť tiež skúsenosť s vedením tímu.

Talentor Advanced Search je personálně poradenská společnost.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4131406  Dátum zverejnenia: 3.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac