Marketingový manažer (pohovory Online)

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 55 000 Kč/měsícFixní mzda + benefity + roční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vedení marketingového oddělení - jak po stránce personální, tak po stránce procesů
• Primární zaměření na on-line marketing, budování leadu v segmentu B2B
• Jednání s vedením společnosti a spolupráce s externími dodavateli
• Řízení projektů vzniku nového webu a e-commerce nástrojů
• Vytváření a optimalizace kampaní, zpracování analýz
• Řízení a vyhodnocování marketingových výzkumů
• Práce v Google Analytics (vyhodnocení, nastavení publika pro remarketing)
• Podíl na tvorbě marketingové strategie společnosti (globálně)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Adekvátní mzdové ohodnocení – nad průměrem regionu
• Hrazené interní i externí vzdělávání dle individuální dohody
• Flexibilní pracovní dobu
• Roční bonusové ohodnocení
• Možnost vlastní invence, realizace vlastních nápadů
• Přátelský kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Našim klientem je ryze česká, rodinná firma s dlouholetou tradicí. Tato výrobní společnost se zaměřuje na oblast výroby stavebního materiálu. Produkty, které budete mj. propagovat jsou velmi úspěšné a jsou hojně využívány v Evropě i USA. Tato společnost je schopna pro své klienty poskytovat specializované řešení, vysoce kvalitní produkty, a to s přihlédnutím na ekologii.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti z oblasti marketingu na obdobné pracovní pozici
• Komunikativní znalost anglického jazyka (další cizí jazyk výhodou)
• Orientace v širší marketingové problematice
• Schopnost řídit týmové projekty, analytický způsob myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3895205  Dátum zverejnenia: 19.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc