Procesní inženýr

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Analyzování a neustálé zlepšování výrobních pracovišť a výrobních procesů
• Analyzování a zlepšování layoutů výrobních linek
• Analyzování a neustále zlepšování materiálových toků
• Uplatnění principů štíhlé výroby
• Vyhledávání nových technologií a nástrojů pro zlepšení produktivity a efektivity
• FMEA – analýzy, reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• VŠ vzdělání (technického směru)
• Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
• Zkušenost z odvětví strojírenství, kovovýroba, airconditioning, heat management, automotive
• Znalosti principů Lean
• Zkušenost s MS Project, Inventor, AutoCad
• Velmi dobrá znalost anglického jazyka
• Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
• Zodpovědnost, proaktivní přístup

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

výroba, strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3761857  Dátum zverejnenia: 6.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc