Reagujte bez životopisu

Práce V Řecku- CZ nebo SK - zkušenosti netřeba (letenka a hotel zdarma) (Zákaznická podpora)

Talentinno s.r.o.

Místo práce
Atény, Řecko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Máš komunikativní angličtinu?
  • Mluvíš česky anebo slovensky?
  • Těšíš se na letní dovolenou a nechceš na to moře déle čekat?

Změň svůj život - klidně jen na půl roku, chytni příležitost a pracuj u moře v mezinárodní společnosti, kde poznáš lidi z celého světa!

Zákaznická podpora v ŘECKU - v Aténách. Nabízíme relokační balíček (letenku + 2 týdny na hotelu + podporu při zabydlování), HPP, fixní mzdu 1300 Eur + 250 Eur v bonusech (lze i více dle konkrétního klienta).

AJ na úrovni B2 nutná (se zákazníky se mluví v ČEŠTINĚ).

V Aténách sídlí mezinárodní společnost zajišťující technickou a zákaznickou podporu pro světově proslulé značky. Pracují zde lidé z různých koutů světa a uslyšíš zde několik desítek různých jazyků. Již dopředu si můžeš vybrat, pro kterého jejich klienta budeš poskytovat podporu.

Můžeš si vybrat z různých klientů svého favorita:

  • Jsi fanouškem ukousnutého jablka?
  • Zajímáš se o auta různých světových značek?
  • Nebo tě láká pracovat pro světoznámého technologického giganta, který umí pomoci zjistit i to, co nevíš?
  • Tak tu máš možnost stát se součástí zákaznické nebo technické podpory (neboj, vše se naučíš).
  • Spolupráce začíná od konce března, dubna, května, ale můžeme plánovat v jakémkoli jiném měsíci do konce roku!

A jak vlastně vypadá taková práce?

Komunikace a podpora (telefon, e-mail, chat) zákazníků v ČEŠTINĚ/SLOVENŠTINĚ!
Administrace (zpracování dotazů a jejich evidence v systému)

Co získáš ty?

  • HPP, mzda 1300 EUR + 250 EUR bonusy za měsíc
  • 13. a 14. plat (2600 EUR/rok k dobru)
  • Relokační balíček (letenka do Řecka, prvních 14 dní ubytování v hotelu zdarma, podpora s hledáním trvalého ubytování a vyřízením potřebných dokladů, daní a otevřením bankovního účtu) + naší podporu.
  • Kurzy řečtiny zdarma
  • Nadstandardní soukromé zdravotní pojištění včetně firemního lékaře
  • Různorodé firemní akce
  • Rozvojové a vzdělávací programy
  • Možnost rychlého kariérního růstu
  • Občerstvení na pracovišti, kafeterie

Co bys měl splňovat ty?

  • Minimálně středoškolské vzdělání nebo výuční list
  • Znalost angličtiny na úrovni B2+ (musíš rozumět úvodnímu zaškolení v angličtině)
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Zkušenost není nutná, vše tebe i případně tvé kamarády naučíme!
  • Nutnost projít testy (testy předpokladů, psychometrické testy, přístup k práci - na vše tě připravíme a lze to vypracovat z pohodlí domova během 1-2 hodin).

Tak neváhej a skoč po této příležitosti. Klikni na tlačítko odpovědět níže nebo rovnou zavolej a probereme to.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbora Cubrová
Tel.: +420 773 760 062
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4806471  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/měsíc