R&D Manažér | Zdokonaľte produkt s umelou inteligenciou!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
min. od 2000 EUR / Brutto (mzda bude dohodnutá individuálne podľa skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete viesť šikovný 20 členný tím odborníkov na HW, elektroprojektantov a PLC programátorov.
*Už spomínaný produkt založený na umelej inteligencii čaká na Vaše nápady, skúsenosti a kreativitu, ktorými posuniete jeho vývoj do bezkonkurenčného levelu.
*Využijete Vaše skúsenosti z oblasti mechaniky, elektra, automatizácie.
*Ako líder sa budete snažiť dostať z každého člena tímu to najlepšie, čo vie ponúknuť.

*Zodpovedajúce mzdové ohodnotenie a ročné odmeny.
*Vždy ste sa chceli v kariére posúvať? Ukážte Vaše kvality a viete sa posunúť na riaditeľa divíze.
*Čas je v dnešnom svete vzácny - pracujte FLEXI.
*Zaujímavý produkt, ktorý Vás dostane svojou umelou inteligenciou.
*Ak radi športujete, máme pre Vás multisport kartu, plne hradené stravné a ďaľšie zaujímavé benefity.

Zaujala Vás táto pozícia? Pošlite nám svoj životopis a spätnú väzbu dostanete do 7 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Staňte sa "hlavou" vývojového tímu a realizujte Vaše inovatívne myslenie, zápal pre techniku do praxe!
Vašou úlohou bude zdokonaľovať a posunúť produkt s umelou inteligenciou do vyššieho levelu!

Ako na to? To viete predsa Vy! Pošlite nám svoj životopis a pohovoríme si bližšie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (mechanika, mechatronika, elektro)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

*VŠ technického smeru (konštrukcia, mechanika, elektro).
*Hľadáme skúseného R&D manažéra, ktorý sa v tejto sfére pohybuje aspoň 4 roky.
*Technický background je pre nás kľúčový.
*Bez angličtiny na komunikatívnej úrovni B2 to nepôjde.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3790813  Dátum zverejnenia: 8.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. od 2000 EUR / Brutto (mzda bude dohodnutá individuálne podľa skúsenosti kandidáta)