Technológ výroby - Neseďte 8 hodín v kancelárii | 13. plat a množstvo benefitov

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete technologickou podporou montážnikov vo výrobe elektrorozvádzačov.
*Budete komunikovať s elektrokonštruktérmi a tvoriť spojku medzi montážnikmi a konštruktérmi.
*V prípade komplikácii pri výrobe rozvádzača budete hľadať technologické možnosti a komunikovať ich s konštruktérmi.
*Budete pracovať s technickou dokumentáciou a pripravovať dokumentáciu (návod na obsluhu) pre zákazníkov.

Máte skúsenosti s výrobou elektrorozvádzačov alebo ste zanietený absolvent a hľadáte uplatnenie v zaujímavej spoločnosti?
Nerobí Vám problém pracovať na 2 zmeny?
Chcete byť za Vašu prácu patrične ohodnotený?

Pošlite nám svoj životopis a my sa Vám ozveme s bližšími informáciami.

*Čaká Vás množsvto finančných benefitov ako 13. plat, príplatok za poobednú zmenu, darčeková poukážka v hodnote 100 €, odmena za doporučenie kandidáta, odmena za darovanie krvi.
*Cudzie jazyky si zlepšíte na hradených jazykových kurzoch.
*Ak radi športujete, určite oceníte benefity Multisport karty.
*Príspevok pri narodení dieťaťa a mnoho ďalších.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*SŠ alebo VŠ vzdelanie v oblasti elektro, bez vzdelania sa nepohneme.
*Ochota pracovať na 2 zmeny.
*Základnou podmienkou je bezproblémové čítanie elektrotechnickej dokumentácie.
*Sme otvorení aj šikovným absolventom.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3784298  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac