Manažér kvality | Uplatnite konečne Váš talent a schopnosti!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 500 EUR/mesiac1800-2500€/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Povediete menší tím kvalitárov a dohliadnete na ich zaškolenie do štandardov a problémov kvality vo výrobe
*Ako manažér budete aktívne spolupracovať na nábehu nových projektov z hľadiska kvality
*Neobíde Vás ani komunikácia so zákazníkmi a riešenie prípadných reklamácií
*Dohliadať budete aj nad prevenciou voči chybám a určovať spôsoby ich nápravy
*Reportovať budete priamo vedeniu spoločnosti ohľadom aktuálnej úrovne kvality vo výrobe a navrhovania nových riešení

*Stabilné a hlavne významné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
*Príjemné pracovné prostredie, vlastná jedáleň
*13-ty plat a každoročnú valorizáciu platu
*Nástupný bonus
*Vernostný bonus už po 1. odpracovanom roku
*Prítomnostný bonus a kvartálne bonusy za splnenie cieľov
*Príspevok na cestovanie alebo presťahovanie za prácou

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Máte skúsenosti s riadením kvality v prostredí výrobnej spoločnosti?

Cítite sa ako silný líder a viete pracovať s ľuďmi?

Ovládate k tomu aj angličtinu a ťahá Vás to do medzinárodného prostredia?

V tom prípade ste na najlepšej ceste získať s nami pozíciu MANAŽÉR KVALITY a rozbehnúť tak skvelú kariéru!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*Preferujeme SŠ alebo VŠ technického smeru
*Máte skúsenosti na senior inžiniera kvality, alebo manažéra kvality v strojárstve alebo elektrotechnike? zároveň ste už niekedy viedli tím kvalitárov? V tom prípade sú Vaše šance výrazne vyššie!
*Oceňujeme Vaše osobné nasadenie a záujem o oblasť kvality vo výrobnom prostredí
*Angličtina? Bez nej sa nezaobídete, pretože sa jedná o mezdinárodnú spoločnosť
*Ak toto všetko sedí, tak stačí už len poslať nám Váš životopis!

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3784296  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 500 EUR/mesiac1800-2500€/mesiac