Sales Engineer | Pracujte aj Vy v oblasti Robotiky!

Talentica s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 300 - 2 000 EUR/mesiacod 1300 - 2000 EUR / brutto (mzda dohodnutá individuálne na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Po absolvovanom produktovom školení budete fungovať ako samostatný obchodník v banskobystrickom regióne.
*Vaša šikovnosť obchodníka Vám pomôže "oživiť" starších klientov, ale aj získať nových zákazníkov z priemyselnej oblasti.
*Budete predávať uchopovacie súčasti manipulačných robotov a výrobných liniek.
*Pre Vašich klientov budete nielen obchodný partner, ale aj poradca pri hľadaní najvhodnejšieho technického riešenia.

*Kompletné vybavenie HOME OFFICE - manažujte si prácu z domu.
*Špičkové produktové školenia v NEMECKU, ktoré prispejú na kvalite Vašich vedomostí.
*Služobný automobil, špičkovú elektroniku od Steve Jobsa (Ipad, Iphone) – všetko vymenované Vám poslúži aj na súkromné účely.
*Oddych je dôležitý – doprajte si dovolenku naviac, plne hradené stravenky, či diety pri cestovaní.
*Zodpovedajúce finančné ohodnotenie a možnosť vyšperkovať svoju kariéru v príjemnom kolektíve technických odborníkov.
*Privítajte Vašich klientov v moderných priestoroch spoločnosti s vlastným showroomom.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Svet v podobe automatizácie ide neustále vpred a táto skutočnosť otvára stále nové možnosti.

Máte TECHNICKÝ SALES v krvi a prirodzene sa stal súčasťou Vášho pracovného života?

Hľadáme skúseného odborníka v technickom predaji, ktorý bude zastávať pozíciu SALES ENGINEER!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*Hľadáme ideálne kandidáta so SŠ vzdelaním technického smeru a znalosťou čítania CAD dokumentácie.
*Vaše skúsenosti obchodníka v oblasti strojárstva, ideálne automatizácie zúžitkujete.
*Baví Vás cestovanie, osobná nezávislosť a práca formou home office?
*Potrebujeme aspoň komunikatívnu znalosť angličtiny. Absolvujete produktové školenie, budete pracovať s dokumentáciou a produktovým katalógom.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3743132  Dátum zverejnenia: 19.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 000 EUR/mesiacod 1300 - 2000 EUR / brutto (mzda dohodnutá individuálne na osobnom pohovore)