Electronic System Engineer | Svet plný vývojových projektov!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Stanete sa kľúčovou osobou pri vedení komplexných vývojových prjektov od etapy koncepcie až po finalizáciu.
*Potrebujeme mať vo Vás inžiniera a zároveň projektového manažéra, ktorý koncepčne a s nadhľadom riadi vývoj systémov s cieľom splniť definované potreby.
*Budete koordinovať tím špecializovaných inžinierov zostavený individuálne pre špecifický projekt.
*Zároveň budete prenášať vízie a nové poznatky do nových produktov ako aj do zlepšovana už existujúcich.
*Vytvárať potrebnú dokumentáciu pre všetky fázy životného cyklu produktov spoločnosti.
*A v neposlednom rade je dôležité riadiť vývoj SW riešení, podieľať sa na analýzach a zúčasťnovať sa na pilotných aplikáciách systémov.

*Príjemné pracovné prostredie a spoločnosť, ktorá má vlastné know-how a stúpajúce renomé.
*Atraktívne finančné ohodnotenie – spoločnosť dokáže ohodnotiť Vaše skúsenosti a vedomosti.
*Prácu v tíme odborníkov, veľký priestor pre uplatnenie Vašich skúseností s vývojom a aplikáciou elektroniky.
*Ročné odmeny k platu, profesijné, záujmové, jazykové vzdelávanie a iné.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Baví Vás práca v oblasti elektrotechniky/elektroniky, ale v práci zažívate stres a už to nie je to pravé orechové? Máme pre Vás jasné riešenie! Zmeňte súčasnú prácu a začleňte sa do kolektívu priateľskej spoločnosti v Bratislave.

Super firma, priateľskí a pohodoví kolegovia, príjemné pracovné prostredie a sympatické vedenie spoločnosti, ktoré Vám poskytne spätnú väzbu na Vašu prácu!

Chcete vedieť viac? Tak nám dajte o sebe vedieť!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, IT, Mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

*VŠ vzdelanie v odbore elektrotechnika, IT, mechatronika.
*Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (min. §21).
*Skúsenosti s navrhovaním a použitím mikroprocesorových systémov pre priemyselné aplikácie.
*Znalosti v oblasti tvorby SW a schopnosť tvoriť projektovú a technickú dokumentáciu.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3729828  Dátum zverejnenia: 20.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac