Asistentka do úzkeho a príjemného kolektívu!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
1 200 - 1 600 EUR/mesiacod 1200 - 1600 EUR / brutto (v závislostí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete podporou managementu v každodenných pracovných činnostiach ako napr. pri organizácii akcii a meetingov, pracovných ciest a administratívnych úlohách.
*Pracuje sa v známom systéme SAP, kde budete zadávať zákazky, fakturácie.
*Občas prídete do kontaktu s materskou spoločnosťou v Nemecku, kde bude priestor využiť Vaše jazykové znalosti.
*Stretnete sa aj s prípravou podkladov pre slovenské účtovníctvo.
*Komunikáciu využijete aj pri spolupráci s marketingovými a prekladateľskými agentúrami.

*Menší, no o to príjemnejší a úprimnejší kolektív v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
*Rozmanitú pracovnú náplň, srdečných kolegov, lojálneho šéfa a pohodovú atmosféru na pracovisku.
*Možnosť kvalitných školení a priestor na uplatnenie Vašich jazykových znalostí.
*Nie je dôležité len pracovať ale aj oddychovať a preto je k dispozícii 5 týždňov dovolenky.
*Odpovedajúce a motivujúce finančné ohodnotenie!

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Považujete sa za iniciatívnu, komunikatívnu, spoľahlivú a dôslednú osobu, ktorá v sebe nájde vlastnú motiváciu?
Je pre Vás dôležitý priateľský kolektív a uvoľnená atmosféra na pracovisku?

Mali ste možnosť získať pracovné skúsenosti na pozícii ASISTENT/KA a zároveň viete, že je to správny smer vo Vašej kariére?

Tak ste "narazili" na ten správny inzerát a dajte nám o sebe vedieť, radi Vás spoznáme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*SŠ alebo VŠ ekonomické vzdelanie.
*Možnosť aj pre absolventov VŠ s praxou na obdobnej pozícii min. 2 roky.
*Znalosť angličtiny alebo nemčiny na úrovni B2.
*Prax alebo vzdelanie v oblasti marketingu, znalosť grafických programov (Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator) výhodou, nie podmienkou!
*Chuť pracovať v príjemnom kolektíve s priateľskou atmosférou na pracovisku.
*Máte zmysel pre humor? Tak do tímu jednoznačne zapadnete!

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3707201  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 600 EUR/mesiacod 1200 - 1600 EUR / brutto (v závislostí od skúseností)