Vývojář C++ | rozmanité projekty

Talentica s. r. o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/měsíc35000 - 80000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Embedded vývoj v C/C++ v multiplatformním prostředí
* Nebo je libo např. nedatabázový vývoj ve Windows či vývoj GUI rozhraní?
* Práce ve stabilním týmu, nasávání nových zkušeností a agilní vývoj.
* Vzdělávání, ve kterém Vás rádi podpoříme, chuť zapojit se do diskuzí a uvítáme Vaše nápady!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Týmy, které pracují na mezinárodních projektech, hledají vývojáře parťáky do svých řad. Projekty s přidanou hodnotou zasahují nejen do průmyslové automatizace, ale třeba i do její bezpečnosti nebo například do automotive či do vývoje unikátního SW pro laboratorní přístroje. Máme i vlastní technickou laboratoř a přivítáme mezi sebe někoho, koho vývoj v C++ baví a chce se v něm neustále posouvat. Jste to Vy?

* Možnost získat zkušenosti z projektů v rozmanitých oblastech a učit se od zkušených vývojářských týmů z USA, Německa nebo i Česka :)
* Práci v malých kancelářích s kolegy, co rádi pomůžou a nezkazí žádnou zábavu.
* Možnost interní rotace do jiných týmů a otevřený přístup.
* Skvěle dostupná lokalita, flexibilní pracovní doba, roční bonusy a mnoho dalších odměn.
* Podpoříme Vás i štědře při relokaci, pokud nejste právě z Prahy, tak co víc si přát?

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

jedná se o více projektů v rozmanitých oblastech - automotive, automatizace, věda a výzkum, bezpečnost apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT vývoj

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

C++ - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání (min. Bc.) technického směru nebo SŠ s relevantní praxí v oboru.
* Hodně důležité je pro nás nadšení pro vývoj v C++.
* Zájem o některou z oblastí: automatizace, embedded, bezpečnost, nedatabázový vývoj nebo vývoj GUI.
* Angličtinu alespoň na úrovni práce s technickou dokumentací.
* Jsme týmoví hráči, vzájemně se podporujeme :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3642234  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/měsíc35000 - 80000 CZK