Zákaznícka kvalita | Svet plný elektrotechniky

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
1 000 - 1 500 EUR/mesiacod 1000 - 1500 EUR / Brutto (v závislostí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Hlavnou náplňou Vašej práce bude riešenie kvality v spoločnosti, ktorá je zameraná predovšetkým na výrobu v elektrotechnike
*Radi komunikujete so zákazníkmi aj dodávateľmi, riešite vzniknuté problémy a reklamácie? Túto možnosť určite dostanete
*Zúčastníte sa na príprave dokumentácie kvality, aj koordinácii a tvorbe FMEA
*Neobídu Vás zákaznícke a dodávateľské audity, ale aj interné kontroly - jedným slovom v rámci pracovnej náplne Vás ničím extra neprekvapíme
*Angličtinu aktívne využijete pri komunikácii so zahraničným vedením spoločnosti

*Stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
*Príjemné pracovné prostredie, vlastná chutná jedáleň
*13-ty plat a každoročnú valorizáciu platu
*Nástupný bonus
*Vernostný bonus už po 1. odpracovanom roku
*Prítomnostný bonus a kvartálne bonusy za splnenie cieľov
*Príspevok na cestovanie alebo presťahovanie za prácou

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Ak máte pocit, že je čas na zmenu a únik zo sveta automotive prípadne strojárstva je tu alternatíva elektrotechnického priemyslu a s ňou pozícia INŽINIER ZÁKAZNÍCKEJ KVALITY!

Je svet kvality vo výrobnej spoločnosti Vaším osudovým?

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*Min. SŠ vzdelanie, preferujeme technický smer
*Skúsenosti inžiniera kvality, hlavne zákazníckej či už v automotive, strojárstve a elektrotechnika je TOP!
*Veľmi dobré znalosti procesov zákazníckych reklamácií, 8D reporty a pod.
*Skúsenosti so zákazníckymi auditmi, FMEA, navrhovaním nápravných aj preventívnych opatrení
*Kvalita prináša so sebou zodpovednosť a samostatnosť, ktorú si so sebou prineste.
*Angličtina by Vám nemala robiť vrásky na tvári

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3639597  Dátum zverejnenia: 4.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacod 1000 - 1500 EUR / Brutto (v závislostí od skúseností)