Manažér kvality | Riaďte tím inžinierov a posuňte svoju kariéru vpred! |

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Ako Vám už nadpis pozície napovedá, budete viesť tím inžinierov kvality.
*Vašou zodpovednosťou bude viesť svoj tím tak, aby bola dosiahnutá kvalita vo všetkých smeroch.
*Budete mať za úlohu zabezpečiť opatrenia voči chybovosti a účastniť sa na auditoch kvality.
*Pri nábehu nových projektov budete zodpovedať za oblasť kvality.

Ste rodená vedúca osobnosť a zároveň ste odborníkom na kvalitu?
Práve ste sa rozhodli zmeniť zamestnanie a stále chcete zostať v manažmente?
Kvalita je pre Vás dobrá známa a neviete si predstaviť, že by ste robili niečo iné?

Tak nám pošlite svoj životopis a preberieme spolu zaujímavú príležitosť ktorá čaká možno práve na Vás.

*Ponúkame stabilnú prácu v úspešnej spoločnosti, ktorá pôsobí na medzinárodnom trhu.
*Môžete počítať s 13. platom a rôznymi finančnými bonusmi, ktoré Vám príjemne obohatia výplatu.
*Získate príspevok na dopravu a zabezpečené stravovanie, či pitný režim.
*Čakajú Vás zaujímavé team buildingy, vianočný večierok, športové akcie, voľné vstupy do športovísk a iné.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Tak nám pošlite svoj životopis a preberieme spolu zaujímavé možnosti ktoré Vás čakajú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, manažérstvo kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*Hľadáme niekoho kto už v kvalite pár rokov pôsobí.
*Ak máte skúsenosti s vedením tímu inžinierov, ste o krôčik bližšie k získaniu nového zamestnania.
*Mali by ste sa bez problémov dohovoriť v angličtine, budete ju bezpodmienečne potrebovať.
*Veľkou výhodou je pre Vás znalosť noriem ISO 9001:2008 či ISO 14001:2004.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3634167  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac