Systémový inžinier v elektronike | Poďte navrhovať jedinečné riešenia!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac2000-2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete skúsenou autoritou tímu vývojárov a programátorov elektroniky
*Na základe Vašich znalostí budete následne navrhovať aplikačné riešenia systémov pre jednotlivé projekty v oblasti dopravy
*Detailne budete analyzovať všetky potrebné dáta
*Budete zodpovedný/á aj za systémovú dokumentáciu a schvaľovanie nových projektov do reálnej prevádzky
*Vaša kreativita a vízie sa rozhodne pretavia do praxe

*Zázemie špičkovej spoločnosti s jedinečným elektronickým produktom, ktorý nemá na Slovensku konkurenciu!
*Prácu v malom tíme odborníkov, veľký priestor pre uplatnenie Vašich technických skúseností aj líderských schopností
*Ročné odmeny k platu naviac
*Bohatý sociálny program pre zamestnancov
*Zdravotné bonusy
*Profesijné, záujmové aj jazykové vzdelávanie

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Ste odborník v oblasti elektroniky a máte skúsenosti s vývojom a aplikáciou mikroprocesorových systémov?

Ste silná osobnosť, hľadáte novú výzvu a chceli by ste Vašu prax posunúť na iný level?

Láka Vás možnosť viesť aj menší tím?

Toto všetko môžete získať!

Pre nášho klienta, vynikajúcu slovenskú spoločnosť v oblasti vývoja a aplikácie elektronických systémov v oblasti dopravy, hľadáme kandidáta na pozíciu

SYSTÉMOVÝ INŽINIER

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*VŠ vzdelanie v odbore elektrotechnika / elektronika
*3 roky praxe na podobnej pozícii, vývoj a aplikácia hardwaru, resp. priemyslovej elektroniky
*Skúsenosti s navrhovaním a použitím mikroprocesorových systémov a mikrokontrolérov
*Výborný prehľad a porozumenie elektronike a jej aplikácii v praxi, náhľad do embedded programovania
*Prehľad o súčiastkach a technológiách v elektronike
*Silné analytické schopnosti a kreativita

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3519223  Dátum zverejnenia: 25.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac2000-2500€