Inžinier kvality | Odbočte zo strojárstva

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
02.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Prostredníctvom 8D reportov budete riešiť zákaznícke reklamácie
*V spolupráci s ostatnými oddeleniami na Vás čaká udržiavanie a aktualizácia FMEA a validačných plánov
*Budete pracovať na validačných projektoch pre zariadenia aj procesy v súlade s ISO normami
*Zúčastníte sa interných aj externých auditov
*Pravidelne budete sledovať a hlásiť jednotlivé ukazovatele kvality vo výrobe
*Máte radi riešenia projektov trvalého zlepšovania? Určite budete mať možnosť prispieť k nim aj Vašimi nápadmi

*Poteší Vás zmena prostredia, čistá, kľudná výroba, žiadne prašné strojárstvo alebo automotive
*Možnosť rozvíjať a nastavovať kvalitu na úplne nových projektoch
*Pravidelný mesačný aj dochádzkový bonus k platu
*Do budúcnosti možnosť rastu na manažérsku pozíciu
*Spoločné firemné akcie, vianočné darčeky a ďalšie benefity

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Máte skúsenosti ako inžinier kvality vo výrobnom prostredí?

Riešili ste zákaznícku kvalitu, ale aj procesy vo výrobe? Poznáte ISO normy?

Máte záujem pokračovať, ale zároveň sa posunúť trochu mimo klasickú strojársku výrobu?

Pošlite nám Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

*SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
*Prax na podobnej pozícii inžiniera výrobnej alebo zákazníckej kvality vo výrobnej spoločnosti
*Veľmi dobrá znalosť štandardu ISO 9001 alebo ISO 13485
*Skúsenosti s riešením validačných projektov
*Znalosť používania metód riadenia procesov
*Aktívna znalosť angličtiny je potrebná

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3507588  Dátum zverejnenia: 3.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€