Junior konštruktér v Catii | Nakreslite si super kariéru

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac1000-1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete plnohodnotným členom tímu, ktorý pracuje na pridelených projektoch
*Dostanete detailné zaškolenie a budete sa učiť pracovať s programom Catia V5
*Po zapracovaní už budete sami navrhovať vlastné interiérové aj exteriérové diely podľa požiadaviek klienta
*Časom sa máte šancu dostať aj na projekty do zahraničia

*Zázemie renomovanej konštrukčnej kancelárie
*Skvelé možnosti neustáleho jazykového aj odborného vzdelávania
*Prácu na modelovaní komponentov pre svetových klientov
*Atraktívny nástupný plat, ktorý Vám v krátkom čase porastie!
*Kvartálne odmeny
*Preplácanie prípadných nadčasov

Informácie o výberovom konaní

*VŠ vzdelanie v odbore strojárstvo
*Pozícia je veľmi vhodná pre absolventov VŠ, ktorí chcú získať prax konštruktéra v automotive
*Skúsenosti s používaním CAD SW, hlavne s programom CATIA V5
*Záujem o prácu konštruktéra, chuť učiť sa novým veciam a pracovať v tíme
*Komunikatívna znalosť angličtiny je veľkou výhodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ste čerstvý absolvent/absolventka VŠ, baví Vás modelovanie a tvorba v CAD programoch?

Chceli by ste získať prax rovno u renomovanej konštrukčnej spoločnosti v automotive?

Ozvite sa nám! Hľadáme v prvom rade motivovaných kandidátov, s chuťou pracovať ako

KONŠTRUKTÉR

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, konštrukcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3500869  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiac1000-1100€