Skúsený konštruktér s Catiou | Zákazková výroba

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Ako člen vývojového oddelenia budete navrhovať jednotlivé uzly unikátnych výrobných liniek
*Budete pracovať na projektoch od menších, až po naozaj zložité zariadenia, ktoré sa skoro nevôjdu do jednej haly
*V Catii na Vás čaká vývoj mechanickej časti, ale aj návrhy pneumatiky, hydrauliky atď.
*Všetko je pod jednou strechou, takže máte možnosť byť v úzkom kontakte s výrobou aj montážou a overiť si vaše návrhy v praxi

*Jedná sa o zákazkovú výrobu a každý stroj je unikát!
*Budete pracovať v tíme konštruktérov na nových projektoch, ale aj na úpravách podľa požiadaviek zákazníkov
*Vaša šikovnosť a kreativita Vás môže posnúť aj vyššie, na hlavného riešiteľa celých projektov
*Tešiť sa môžete na medzinárodné projekty pre klientov od Ázie až po Ameriku
*Určite Vás potešia aj benefity ako 13. plat, príspevok na stravovanie, flexibilná pracovná doba, či prispevok do DDS

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Konštruktéri v Trenčianskom kraji, zbystrite pozornosť, ponúkame Vám možnosť uniknúť z davu!

Máte skúsenosti s navrhovaním jednoúčelových zariadení?

Chcete zanechať svoju stopu na prototypových projektoch?

Pokiaľ áno, nezmeškajte túto šancu a pošlite nám svoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*Minimálne SŠ vzdelanie v strojárstve
*Máte aspoň trojročnú konštruktéra v podobnej oblasti kusovej, zákazkovej výroby zariadení
*Máte skúsenosti s konštruovaním mechaniky jednoúčelových strojov alebo výrobných liniek
*Ovládate aktívne program Catia
*Angličtina nieje nutná! Postačí základná znalosť
*Ste technický talent a chcete tvoriť veci, ktoré sa nestratia v sériovej výrobe? Presne Vás hľadáme!

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3480303  Dátum zverejnenia: 28.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€