Procesný inžinier - technológ | Buďte v spojení s výrobou!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 € podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vašou úlohou bude podpora zavádzania nových projektov do výroby, koordinácia a sledovanie procesov a úzka spolupráca s kolegami vo výrobe.
*Ako správny procesný inžinier, budete analyzovať výrobné procesy, sledovať a vyhodnocovať výrobné časy a celkovú efektivitu.
*Na základe Vašich zistení navrhnete optimalizáciu jednotlivých procesov.
*Pracovný čas budete tráviť okrem Vašej kancelárie aj priamo vo výrobe.

Ste skúsený procesný inžinier, ktorý nemá problém čítať technickú dokumentáciu?
Máte komunikatívnu angličtinu či nemčinu?
Hľadáte zamestnanie, kde nebudete tráviť 8 hodín denne za počítačom, ale pozriete sa aj na "miesto diania" do výroby?

Odpovedali 3x áno? Skvelé! Náš klient pôsobiaci v oblasti strojárskej výroby v Trnavskom kraji hľadá do svojho tímu práve Vás!

*Úsmev na tvári Vám vyčaria finančné bonusy dvakrát ročne.
*Veľkou výhodou pre Vás je pružná pracovná doba, ktorá Vám príde vhod, ak potrebujete niečo vybaviť.
*Ďalší bonus, ktorý Vám prilepší na výplatnej páske, je mesačná variabilná zložka až do výšky 20% hrubej mzdy.
*Dostanete tiež wellness poukazy, zdravotné balíčky a čakajú Vás zábavné teambuildingy.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáte zamestnanie, kde sa pozriete aj na "miesto diania" do výroby?

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*VŠ technického smeru (priemyselné inžinierstvo výhodou).
*Klúčová je znalosť čítania technických výkresov, bez toho sa nepohneme.
*Prax na pozícií procesného inžiniera je v tomto prípade nutná.
*Bez anglického či nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni sa bohužiaľ nezaobídete.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3470318  Dátum zverejnenia: 6.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1500 € podľa skúseností