Hľadáme konštruktéra jednoúčelových zariadení! Ste to práve Vy?

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Pýtate sa, čo bude Vašou náplňou práce? Budete navrhovať a konštruovať jednoúčelové, automatizované zariadenia, či časti strojov.
*Aké konkrétne jednoúčelové stroje to budú? To záleží od projektu, na ktorom budete pracovať, či požiadaviek klientov, ktorí pôsobia v rôznych oblastiach priemyslu, či už automotive, strojárstvo, solárne panely, či výroba batérií.
*S kým budete spolupracovať? Stanete sa súčasťou projektového tímu a komunikovať budete so svojimi kolegami, či priamo s klientom.
*Akú úlohu zohráte v tíme? Po zapracovaní budete podporou konštrukcie, Váš názor bude dôležitý aj pri návrhoch na zlepšenie výroby, či analýze chýb.

Nie, toto nie je súťaž ako by sa mohlo zdať, no výhra je viac než istá a nesie sa v znamení získania skvelého pracovného miesta.

Náš hľadáčik sa práve zameriava na skúseného mechanického konštruktéra, ktorý má znalosti z oblasti jednoúčelových strojov a zariadení.

Tak nám neváhajte poslať svoj životopis a my to s Vami preberieme.

*Základná zložka mzdy od 1000 €, podľa Vašich skúseností
*Veľkým a príjemným bonusom je 13. plat.
*Oceníte osobitný prístup, lojálnosť k zamestnancom a stabilitu spoločnosti.
*Možnosť rozvoja svojich schopností a zručností, v ktorom Vás bude zamestnávateľ len a len podporovať.
*Medzinárodné prostredie, ktoré Vám otvorí možnosti.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, konštrukcia strojov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

*Hľadáme šikovného konštruktéra pôsobiaceho v oblasti automatizácie, ktorý má chuť ďalej rozširovať obzory.
*Mali by ste mať skončené VŠ štúdium v oblasti automatizácie, konštrukcie, či v strojárstve.
*Skúsenosť v programe SolidEdge bude pre Vás veľká výhoda, no neznalosť tohto programu nie je prekážkou.
*To čo budete určite potrebovať na tejto pozícii je znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, pretože je dosť možné, že budete súčasťou medzinárodného tímu.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3467226  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac