Jedinečná príležitosť pre absolventov - konštruktérov

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Čaká Ťa práca na navrhovaní mechanickej časti prototypov unikátnych jednoúčelových zariadení, ktoré si firma stavia od A do Z!
*Budeš pracovať v programe SolidEdge, na ktorý ťa zaškolia
*Dostaneš samozrejme detailné zaškolenie na všetko potrebné, aby si následne mohol pracovať samostatne
*Priprav sa, že budeš tak trochu univerzál a nebudeš sedieť len za počítačom. Máš po ruke dieľňu a všetko čo si navrhneš, si môžeš ihneď overiť v praxi a podieľať sa tak na celkovom vývoji
*Ak budeš šikovný/á, dostaneš sa aj do sveta na testovanie a overovanie priamo u klientov
*Skvelá partia odborníkov Ťa vezme medzi seba a každý problém vyriešite spoločne

*Budeš pracovať v prostredí malej firmy v tíme špičkových odborníkov, ktorí Ti so všetkým pomôžu
*Teš sa na možnosť celkového vývoja unikátnych prototypov zariadení, s ktorými by si sa inak asi nestretol
*Budeš mať k dispozícii high-tech prostredie, vlastnú pracovnú stanicu, výrobu a časom aj možnosť home office
*O veciach ako NTB a mobil sa ani baviť nemusíme
*Rád cestuješ? Aj k tomu môže dôjsť, pretože spoločnosť má svoje produkty u klientov všade po svete
*Máš obrovský potenciál vlastného osobného rozvoja a šancu stať sa časom vedúcim konštruktérom

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Skončil/a si práve VŠ v odbore strojárstvo alebo automatizácia?

Naozaj Ťa baví práca v CAD programoch a chceš pracovať na naozaj originálnych projektoch?

Chceš to v budúcnosti niekam "dotiahnuť", ale zároveň sa nestratiť v nudnom korporátnom prostredí?

Pokiaľ áno, ozvi sa nám a ponúkame Ti možnosť získať prácu snov, kde naozaj uplatníš svoj talent a rozhodne sa nebudeš nudiť !

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*Si čerstvý/á absolvent/ka VŠ v strojárskom odbore
*Máš skúsenosti zo školy s prácou v niektorom 3D programe (SolidEdge, Creo, Catia, AutoCAD a pod.)
*Si veľký nadšenec do techniky a máš jasnú predstavu pracovať ako konštruktér. Písal si diplomku na podobnú tému? Bod naviac!
*Ovládaš angličtinu aspoň na úrovni technickej dokumentácie. Pokiaľ komunikuješ, je to veľká výhoda
*Zaujíma Ťa skôr prostredie menšej spoločnosti s originálnym produktom, než anonymita veľkého korporátu

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3465692  Dátum zverejnenia: 7.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€